Kilka ważnych informacji w temacie rodzajów damskich biustonoszy i sposobów ich dobierania.

Odpowiednio dobrany biustonosz ma bardzo duże znaczenie dla wygody wszystkich pań. Lecz niestety w niejednym przypadku ta część garderoby nie jest dobrze dobrana do wielkości i kształtu biustu.

Panie bowiem nie do końca wiedzą, na co zwracać uwagę i kupują przypadkowe biustonosze, które jako tako pasują. Ale jak się okazuje, mogą idealnie nie pasować, a skutki tego objawić się mogą po wielu latach. Z tego też powodu warto przed kupnem bielizny zorientować się, jakie są najczęściej spotykane rodzaje biustonoszy i w jaki sposób należy je dopasowywać. Dzięki temu można będzie dobrać odpowiedni do swojej sylwetki, rozmiaru piersi i oczekiwań danej pani. A wybór naprawdę będzie ogromny, ponieważ różnych odmian biustonoszy jest przynajmniej kilkanaście.
biustonosz balkonetka

Źródło: Jagna.pl
Dla kobiet z mniejszymi biustami można na przykład zaproponować biustonosz (producent biustonoszy) push-up. Model ten ma odpowiednie usztywnienia, oraz powietrzne albo silikonowe wypełnienie, dzięki czemu wszystko będzie sprawiać wrażenie większego niż faktycznie jest. Lecz nie będą się one musiały ograniczać jedynie do tego modelu, gdyż w innych odmianach także można ładnie wyglądać, pod warunkiem że się je dobrze dopasuje. Jednym z najczęściej wybieranych modeli, i to przez praktycznie wszystkie panie, jest biustonosz balkonetka. Cechuje się on średnim zabudowaniem, nie zasłania całkiem piersi lecz również nie odsłania ich za bardzo.

Balkonetki są stanikami uniwersalnymi, z powodu swojego klasycznego stroju bardzo dobrze nadają się do codziennego noszenia pod każdym rodzajem ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*