Jak rozsądnie skompletować szafę?

Szafa – co winno się w niej znaleźć? Jak wypełnić swoją garderobę, by już nigdy nie narzekać, że nie mamy w co się ubrać? Większość z nas posiada sporo ubrań. Spodnie, bluzki, sweter, marynarki, spódnice i sukienki – nierzadko wręcz nie mieszczą się one w szafie. A mimo to stale kupujemy kolejne. Odwiedzamy centra handlowe, małe sklepiki, bazary i second handy. I w każdym z tego rodzaju miejsc jesteśmy w stanie kupić coś, co nam się przyda. A mimo to kiedy nadejdzie jakakolwiek ważna okazja i tak narzekamy, że nie mamy co na siebie włożyć – obuwie nie pasuje do torebki, spódnica do czapki, a rękawiczki do płaszcza. I tym sposobem znów musimy wybrać się na zakupy i wydać kolejne pieniądze. Kto z nas nie spotkał się z takim scenariuszem?

kobieta

Autor: Ashley Webb
Źródło: http://www.flickr.com
Co zatem powinno znaleźć się w naszej szafie, by uniknąć takich problemów? Najlepiej postawić chociażby na klasyczne ubrania. Starajmy się wybierać takie fasony i kolory, które pasują do większości innych ubrań i dodatków. Te bardziej wymyślne może i są ładne czy kreatywne, jednak potem okazuje się, że ciężko je z czymkolwiek zestawić – sporo więcej zobaczysz na tej stronie. Dlatego też rzadko je zakładamy i zazwyczaj marnują się w szafie. Jeżeli już więc zakupujemy sukienki dziewczęce rozmiar 46, wybierajmy takie, do których będzie pasował przynajmniej jeden z posiadanych już żakietów – a najlepiej kilka.

By przeczytać następny interesujący aktualny materiał (http://www.jagna.pl/) na wybrany temat, kliknij w poniższy link — pod nim wyszukasz dużo wiadomości.

Jeśli zbliża się wesele znajomych i potrzebujemy sukienki rozmiar xl – wybierzmy taką, która nie będzie jednorazowa, lecz którą założymy również na niedzielny spacer lub na imprezę. Niech więc nie będzie zbyt wymyślna, tylko klasyczna i skromniejsza.

strój kąpielowy

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto rzecz jasna w naszej garderobie powinny się znaleźć elementy ubioru takie, jak chociażby kąpielówki męskie reebok czy też buty sportowe 37. Jeśli o to chodzi postawmy raczej na dobrą jakość. W końcu jeśli ćwiczymy, chodzimy na basen, trenujemy, to zazwyczaj robimy to dość regularnie i przez dłuższy czas. Najlepiej więc kupić coś komfortowego, z czego będziemy zadowoleni, niż za kilka miesięcy znowu zaopatrywać się w nowe dresy, czy kolejne buty – ceneo.pl/Sukienki_dzieciece/Rozmiar:146.htm. Zresztą każde z naszych ubrań powinno być w miarę możliwości dobrej jakości, wykonane z solidnego materiału. Tym sposobem nie będziemy chodzili na zakupy zbyt często i więcej zaoszczędzimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*