Jak przebrać dziecko na imprezę choinkową? Kilka praktycznych porad dla mam

Nadchodzi czas wielkiej ilości różnego rodzaju imprez – okres przed Bożym Narodzeniem oraz karnawał to oczywiście doskonały czas na wszelkiego rodzaju szaleństwa.

Nie inaczej zazwyczaj jest w przypadku nawet najmniejszych dzieci – zwykle w szkołach w tym okresie planowane są różnego rodzaju imprezy, często połączone z przebierankami. W co przebrać dziecko na tego typu imprezę i jak nie wydać przy tym ogromnej ilości pieniędzy? Poczytaj nasze wskazówki!
Za co przebrać dziecko?
Na początek bez wątpienia powinnaś porozmawiać z dzieckiem i zapytać, jakie przebranie przebrania na halloween dla par preferuje. Dziewczynki zwykle chcą się przebrać za księżniczki, zatem zdecydowanie nie będzie z tym żadnego kłopotu. Nieco inaczej jest jednakże w przypadku chłopców, którzy zazwyczaj oczywiście decydują się na strój Spidermana, jednak część z nich przykładowo woli przebrać się za strażaka czy policjanta. W grę wchodzi niejednokrotnie również przebranie za ulubioną postać z bajki. Jeżeli nie jesteś pewna, za kogo chciałaby przebrać się Twa pociecha, z pewnością musisz na początek z nią o tym pogadać zamiast podejmować decyzje arbitralne. Okazuje się, że strój Spidermana niekoniecznie jest wymarzonym strojem wszystkich chłopców – szelki męskie.
sandały

Autor: Tom Ballard
Źródło: http://www.flickr.com
Skąd brać stroje?
Jeżeli Twoje dziecko będzie chcieć przebrać się przykładowo za eleganckiego mężczyznę i będą Ci niezbędne szelki męskie, wówczas na pewno nie będzie większego kłopotu – wejdź.

Jeśli jednak szukasz trochę bardziej wyszukanego przebrania, wtedy możesz udać się do pobliskiego domu kultury – wiele z nich na pewno prowadzi wypożyczalnie tego typu strojów na karnawał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*