Dlaczego odzież hotelowa jest istotna? O czym pamiętać, aby sprawdziła się w naszym hotelu?

Odzież do hoteli powinna spełniać parę wytycznych, tak na etapie samego projektu, w kwestii higienicznych, jak również funkcyjnych. Powinna ona spełniać wiele wymagań, dzięki którym będzie się wyróżniała. Dostawcy dlatego też prześcigają się we wciąż bardziej nowoczesnych oraz doskonalszych rozwiązaniach. Odzież dla hoteli więc musi być nie tylko elegancka, szykowna i czysta, ale także trwała jak i wygodna. Należy wybierać idealne materiał oraz fasony dla osób na odpowiednich stanowiskach. Inaczej w związku z tym będzie ubrany boy hotelowy, pani na recepcji czy obsługa kuchni.

wnętrze hotelu

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com

Każda z takich osób natomiast musi mieć najlepszy oraz specjalistyczny strój, na przykład jak mowa o pomocy kuchennej, to ważna jest odzież gastronomiczna jak najwyższej jakości – odzież dla gastronomii. Odzież tego typu powinna być lekko rozciągliwa, dopasowana jak również gustowna. Jeśli chcielibyśmy, aby dziewczyny chodziły w spódnicach, to musimy mieć na uwadze także, aby nie były one za krótkie, ponieważ nie tylko ogranicza to możliwość ruchu pracownic, ale może nie spodobać się naszym klientom. Osoby wykonujące swoje obowiązki w kuchni, prócz odpowiedniej odzieży oraz butów, muszą posiadać nakrycie głowy, które jest wymagane zgodnie z prawem. Barwy strojów hotelowych powinny być uniwersalne, akcentować przynależność do konkretnej grupy pracowników i pasować do wystroju kompleksu. Do tego, materiały z których są wykonane, muszą być proste do spierania oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak to istotne, jak strój pracowników liczy się w kontekście wizerunku takiego hotelu. Jeśli więc to zaniedbamy, to można mieć gorsze zyski i słabe oceny niż konkurencja.

Więcej:

odzież gastronomiczna

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com

Warto o tym pamiętać, tym bardziej, iż naprawdę dzisiaj jest sporo możliwości, nie musimy obawiać się, że konkretny strój może okazać się kosztowny lub ciężki do dostania, to wręcz niemożliwe, bo teraz jest taka konkurencja, że bez problemu można znaleźć coś dobrze dopasowanego i to w całkiem dobrej cenie.

Nasze kolejne artykuły są tak samo zajmujące, co ten. Więc najedź na link tutaj pranie pokrowca na materac i czytaj rzetelne posty. Zapraszamy!

Miejmy to na uwadze i nie myślmy, iż odzież dla hoteli (sklep.empak.com.pl/pl/c/Odziez-dla-biur-i-recepcji/14) to tylko mało znaczący dodatek, o którym nie ma sensu aż tak pamiętać, to rzecz jasna nieprawda, bo jest całkiem inaczej – taka odzież oferuje więcej niż może się wydawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*