W jaki sposób idealnie dopasować dodatki do całości ubioru?

Właściwie wybrane akcesoria stroju mogą spowodować, że pełna stylistyka nabierze specyficznego wyrazu. Oczywiście dobór musi być przemyślany, by całość stylizacji nie stała się przebraniem.

Zatem czym należy się kierować kupując dodatki? Oto parę porad, które mogą ułatwić cały proces.
pierścionki

Autor: Franke
Źródło: Franke
W początkach można się zaznajomić z ogólnie obowiązującymi regułami modowymi, ale nie wolno zapominać o swym stylu i aktualnych potrzebach. Ważnym elementem są oczywiście buty i torebki. Jeszcze do niedawna dominowała zasada, że torebka musi pasować do butów, lecz współcześnie dobór powinien być zależny głównie od naszego gustu i obecnego samopoczucia. Kobiety nabywając obuwie męskie sugerują się także wygodą noszenia, zwłaszcza w przypadku butów nabywanych do kursowania do miejsca pracy.

Elementem ubioru, na który niekiedy tylko zwraca się dużą uwagę, a jest często dopełnieniem stroju jest pasek. W przypadku ubrań eleganckich duże znaczenie posiada biżuteria np. pierścionki czy bransoletki – znacznie więcej przeczytasz na www. Wybór kosztowności jest niemalże nieskończony. Wszystko zależy od rodzaju ubioru. Jeżeli wybieramy elementy do np. sukni wieczorowej to naszą uwagę mogą przyciągnąć naszyjniki. Co można dobrać do ubioru męskiego?

Tak jak w sprawie stylizacji damskiej tak i tu ważna jest okazja, na którą wybieramy ubiór. Jednak często wybieranym i bezczasowym elementem jest zegarek. Na rynku dostępne są różne typy, które wyróżniają się kompozycją, ozdobami i oczywiście funkcjami. Do stylizacji eleganckiej najczęściej dobierana jest firma adriatica. Sklepy proponują również rozwiązania, które są dopasowane do strojów dla kobiet i dla mężczyzn tzw. modele unisex. Zegarki potrafią zastąpić niejedną sportową bransoletkę przykładowo może być zegarek casio. Dużo zależy od pogody. W przypadku chłodnej pogody czynnikiem wiążącym całość stylizacji może być np. czapka – znacznie więcej przeczytasz na www.

Przy wyborze należy się kierować barwami i fakturą materiału, z którego element został zrobiony. Biorąc pod uwagę kosztowności dla przykładu naszyjniki a może pierścionki ważna jest jakość wykonania im wyższa tym większy czas i luksus noszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*