Sposób ubierania się kobiet do pracy w obecnych czasach jest całkiem swobodny, ale wciąż bardzo szykowne

W pracy nie przystoi szykownym paniom pokazywać się w dżinsach i rozciągniętej koszulce. Niejedna kobieta musi być niezwykle elegancka. Szczególnie jeśli pełni w przedsiębiorstwie istotne stanowisko lub nierzadko spotyka się z klientami.

moda damska

Autor: Team at Carnaval.com Studios
Źródło: http://www.flickr.com

Nie jest powiedziane, że moda damska na co dzień jest nudna. Każda pani powinna ubierać się na mnóstwo różnych możliwości i nieustannie być urokliwą. Można łączyć różne style i epoki – informacje uzyskasz na kraina-stylu.pl. Na przykład możemy wybrać gładką sukienkę, która nie będzie zbyt wyzywająca czy niekonwencjonalna. Do tego delikatny, długi łańcuszek (np. z certyfikowanymi tanzanitami) z dużym wisiorem. Ta sama sukienka po pracy może stać się odrobinę bardziej niesztampowa, jeśli wybieramy się do pubu spotkać się z koleżankami. Możemy wtedy dodać kwiecistą marynarkę i słomkowy kapelusz. To zaledwie jedna z wielu aranżacji. W dzisiejszych czasach kobiety mają prawo także bez problemów nosić spodnie i często korzystają z tej szansy. komplety ze spodniami wciąż są bardzo kobiece – ciekawa moda francuska. Pokazała to już niemal pięćdziesiąt lat temu Coco Chanel. Aby komfortowo czuć się w strojach, które nosimy, powinnyśmy pamiętać o dobrym dobraniu fasonu i odcieni materiału. Prócz elegancji istotne jest także poczucie wygody.
Moda damska jest jak kameleon – szybko się przeistacza.

Jedna sukienka w różnych zestawieniach prezentuje się całkowicie inaczej. Doskonale! Dzięki temu mamy możliwość posiadać w szafie minimalną ilość dobrze dobranych ciuchów, które zawsze zezwolą nam czuć się pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*