Jaką długość rękawa powinna mieć prawidłowo wybrana koszulka i który odcień jest odcieniem uniwersalnym?

Zakupując koszulkę należy zwrócić uwagę na kilka spraw. Są to kolor koszulki, krój, typ nadruku oraz rodzaj dekoltu. Duże znaczenie posiada również gust mężczyzny i to, kiedy będzie wkładał tego typu koszulkę.
Dowolna koszulka, tak jak dużo różnych ubrań może pomóc wymodelować figurę.

5xl shirt

Źródło: pixabay.com
Każda stosownie wybrana koszulka może coś podkreślić i coś ukryć. Każdy facet zna z pewnością defekty swej postury oraz może wykorzystać koszulkę, aby te mankamenty ukryć. Należy tylko mieć świadomość, żeby nie przesadzić w żadną ze stron. Za luźny t-shirt sprawi, że osoba, jaka go ubiera może wyglądać tandetnie. Bardzo olbrzymie znaczenie posiada również długość koszulki. Trzeba ją właściwie dostosować, a właściwa długość dosięga ponad górną linię bioder.

Przejdź do nowego serwisu oraz czytaj dodatkowe wątki (https://www.extra24hurt.eu/pl2070-bluza-damska-s1-2246-product-turkey-638593.html) na ten bardzo ciekawy temat. Szczegółowe wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie z dużą przyjemnością.

Rękaw takiej koszulki powinien sięgać do połowy ramienia. Poza niniejszym koszulka może przylegać do figury, ale przesadne podkreślenie swych mięśni nie jest w najlepszym guście. Nie w każdym przypadku to dobrze może wyglądać i należy to odpowiednio wyważyć.

Karnawał

Autor: Arcadiuš
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś dość znacznym mężczyzną to mógłbyś wybrać 5xl shirt. Męskie koszulki nie mogłyby posiadać zbyt dużego dekoltu, gdyż w takim dekolcie korzystniej prezentują się panie. W najwyższym stopniu typowym dekoltem jest dekolt okrągły. Jest to dekolt najbardziej bezpieczny i nie zaburza proporcji męskiej sylwetki. Możemy również napotkać koszulki z dekoltem V. Koszulka z takim dekoltem będzie najlepiej prezentować się, jeśli będzie dopasowana do postury. Taki dekolt wydłuża sylwetkę. Wybór koszulki z nadrukiem jest uzależniony od tego, na jakiego rodzaju okazje mężczyzna będzie koszulkę zakładał.

Nadruk delikatny może sprawdzić się również podczas spotkań oficjalnych. Nadruki z postaciami z komiksów oraz fotografiami krajobrazów, są to propozycje na urlopowe wyjazdy i wolny czas. W najwyższym stopniu uniwersalnym kolorem T-shirtu jest t-shirt biały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*