W jakich ubraniach najkorzystniej wygląda kobieta, która ma sylwetkę typu klepsydra?

Moda choć jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. Zależnie od wzorów, kolorów i fasonów bardziej pasują albo mniej do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”

Odpowiednio dobrane części garderoby, mogłyby podkreślać zalety figury oraz ukrywać to, czego nie chcemy eksponować.
Osoby szczupłe są bardzo wielokrotnie pomijane w określaniu problemów z właściwym doborem ubrania. Utrzymuje się przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze. Niestety nie w każdym przypadku to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży oraz odzieży dopasowanej, niezwykle wielokrotnie jest dla tego typu ludzi prawdziwym wyzwaniem. Te trudności niezwykle wielokrotnie dotyczą zmian w proporcji sylwetki.

Prezentowany tekst Ci się podoba? To odwiedź serwis zabiegi odmładzające wrocław, a znajdziesz więcej podobnych danych, które także będą ciekawe.

Może występować wąska talia oraz równocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała przykładowo biodrem albo biustowi. Wtedy będą sprawdzać się doskonale ubrania wzorzyste, usztywnienie i dodatkowe warstwy. sukienka o kroju trapezowym w pasy poprzeczne z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, bardzo prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.

Figura typu klepsydra jest to najbardziej seksowna figura, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje także wcięcie w pasie. Zalety sylwetki typu klepsydra uwydatniają dopasowane spódnice. Są to spódnice ołówkowe z podwyższonym stanem lub spódnice mini. Dopasowane spodnie jeansowe lub spodnie z szerszą nogawką również doskonale zaznaczą kobiece kształty. Mogłyby to być wersje z podwyższonym stanem oraz ozdobnymi guzikami. Mogłyby być także spodnie klasyczne. Warto jest również wyeksponować górne części figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, fasonów hiszpańskich, krótkich topów oraz odzieży z dekoltem w formie łódki lub litery V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra oraz uda. Panie, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach oraz udach wybrać powinny lekko rozszerzane spódnice, które posiadają długość za kolano. Wydłużą one postawę i zrównoważą nogi i szerszą górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*