W jakich ubraniach najkorzystniej wygląda kobieta, która ma sylwetkę typu klepsydra?

Moda choć jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. Zależnie od wzorów, kolorów i fasonów bardziej pasują albo mniej do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio dobrane części garderoby, mogłyby podkreślać zalety figury oraz ukrywać to, czego nie chcemy eksponować.

Osoby szczupłe są bardzo wielokrotnie pomijane w określaniu problemów z właściwym doborem ubrania. Utrzymuje się przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze. Niestety nie w każdym przypadku to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży oraz odzieży dopasowanej, niezwykle wielokrotnie jest dla tego typu ludzi prawdziwym wyzwaniem. Te trudności niezwykle wielokrotnie dotyczą zmian w proporcji sylwetki. Może występować wąska talia oraz równocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała przykładowo biodrem albo biustowi. Wtedy będą sprawdzać się doskonale ubrania wzorzyste, usztywnienie i dodatkowe warstwy. sukienka o kroju trapezowym w pasy poprzeczne z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, bardzo prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.
Figura typu klepsydra jest to najbardziej seksowna figura, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje także wcięcie w pasie. Zalety sylwetki typu klepsydra uwydatniają dopasowane spódnice. Są to spódnice ołówkowe z podwyższonym stanem lub spódnice mini. Dopasowane spodnie jeansowe lub spodnie z szerszą nogawką również doskonale zaznaczą kobiece kształty. Mogłyby to być wersje z podwyższonym stanem oraz ozdobnymi guzikami. Mogłyby być także spodnie klasyczne. Warto jest również wyeksponować górne części figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, fasonów hiszpańskich, krótkich topów oraz odzieży z dekoltem w formie łódki lub litery V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra oraz uda. Panie, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach oraz udach wybrać powinny lekko rozszerzane spódnice, które posiadają długość za kolano. Wydłużą one postawę i zrównoważą nogi i szerszą górę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*