Jakie istnieją rodzaje kobiecej figury i jak dobrać do niej odpowiednią sukienkę?

Gdy nadchodzi czas ważnego wyjścia, natomiast Ty wciąż nie jesteś pewna, jaką kreację na siebie włożyć i chciałabyś prezentować się doskonale, czy nawet obłędnie oraz zarazem elegancko, jednak ogromny wybór w galeriach handlowych powoduje, że jesteś przytłoczona, to zachowaj spokój, ponieważ specjalnie dla Ciebie wybraliśmy kilka prostych rad, jak zdecydować się na właściwą suknię do Twej sylwetki.
Dowolna kobieta ma inną sylwetkę i każda z nas posiada swe osobiste preferencje.

sukienka

Autor: donhall16
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem nie zawsze współgrają one z efektem docelowym. Wychodzimy w tego typu sytuacji ze sklepu trochę zawiedzione powtarzając jak mantrę słowa: „nie mogę odnaleźć niczego dla siebie”. Wystarczyłoby jednak spojrzeć na ubrania nieco inaczej, zauważyć ich linie, kształty oraz barwy, które na wieszaku są jedynie niczym pół jabłka. Dopiero na odpowiedniej figurze są zestawem wartym gwiazdy z filmu. Zobacz najpopularniejsze postury, odszukaj swoją i wybierz sobie to, co będzie idealne. Sylwetka klepsydry: należy do najbardziej kobiecych sylwetek i cechuje się dość obfitym biustem, dużym wycięciem w pasie oraz relatywnie szerokimi biodrami. Jest ideałem, który był lansowany dla przykładu przez Marilyn Monroe.
Tego typu rodzaj postury zazwyczaj krąży wokół rozmiaru 38 plus, zatem w związku z propozycjami w najświeższych tendencjach, trzeba bacznie dobrać krój. Kupując taki produkt jak sukienka, warto kupić taką, która będzie trzymać prawidłowo biust i eksponować wcięcie. Dopasowana góra jest obowiązkowa. Dół może być także zachowany w takiej samej konwencji albo może być rozkloszowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz podkreślić swe atuty, natomiast szerokie biodra zyskają swoistej lekkości.

Jeżeli poszukujesz podobnych informacji na omawiany wątek, to także rzuć okiem na hurtownia odzieży wólka kosowska analogiczne serwisy, które podnoszą tę problematykę.

Naturalnie nie powinnaś zapominać o właściwych butach na obcasie, które pomogą Ci zachować prawidłową sylwetkę. Jeżeli chodzi o figurę rodzaju „gruszka”, to była ona domeną mistrzów malarstwa.

Jej subtelne ramiona oraz stosunkowo szerokie biodra pobudzały zmysły. Kształt gruszki cechuje się właśnie relatywnie wąskimi ramionami – w przeciwieństwie do klepsydry i dosyć obfitymi biodrami, które są dla niej niezwykle typowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*