Jakimi regułami trzeba się sugerować, kiedy kupujemy biżuterię?

Jest to element dekoracyjny, który może urozmaicić jakąkolwiek stylizację. Moda, aby nosić taki dodatek nie jest nowinką. Potrzeba upiększania się w taki akurat sposób zrodziła się już dawno. Poza tym funkcja biżuterii w czasach starożytnych nie ograniczała się tylko do funkcji ozdobnej.

Dopatrywano się wtedy magicznych mocy w tym dodatku.
praca
Biżuteria uzyskać może różne wymiary. Są małe odpowiedniki biżuterii, ale bywają również dodatki, które są niezwykle duże. Zasada dobierania biżuterii do swojej figury oraz gabarytów mówi, że rozmiar biżuterii proporcjonalny powinien być do sylwetki osoby, która ją nosi. Panie szczupłe więc powinny sięgnąć po delikatne ozdoby, ponieważ wybieranie paru dodatków znacznych spowoduje, że sylwetka będzie nimi przytłoczona, a optycznie ją to zmniejszy. Podobne zachwianie proporcji nastąpić może w momencie, kiedy wysoka pani założy dosyć drobną biżuterię. Wtedy jej figura będzie się wizualnie wydawała większa niż jest w rzeczywistości. Biżuteria może korygować sylwetkę i odwracać wzrok od tych części figury, które niezupełnie chcemy pokazywać. Jeżeli mamy dość szerokie biodra i nie chcemy, żeby to na biodrach koncentrował się wzrok różnych ludzi, wtedy możemy włożyć niepowtarzalny naszyjnik, który znakomicie będzie przyciągał uwagę. Można się również zdecydować na ekstrawaganckie klipsy, które będą przyciągały uwagę. Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojej szyi, może wybrać ciekawą bransoletę.
Zasada doboru idealnej biżuterii mówi, że na dość krótkiej szyi zjawiać się powinny łańcuszki długie, które sięgają bardzo nisko.

Jeżeli zaintrygował Cię prezentowany artykuł, przeczytaj koniecznie ten świetny tekst (https://www.fibroadenoma.pl/) – on też jest godny uwagi, zatem z pewnością się nie rozczarujesz!

Wtedy wydłużają one optycznie szyję. Podobnie do takiej sytuacji postępować powinny osoby, które mają długą szyję oraz chciałyby ją skrócić. Dla nich najlepsze będą łańcuszki krótkie oraz przylegające. Bardzo ważny jest dobór kolczyków.

Zazwyczaj kobiety sięgają po wkręty, które są bardzo delikatne oraz ledwo co podkreślają urodę. Na większe okazje możemy jednak założyć długie, mocno ozdobione kolczyki. Przedłużają one szyję oraz wysmuklają twarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*