Jak należy dobierać właściwą biżuterię do biura?

Biżuteria powinna nade wszystko dodawać szyku oraz eksponować atuty kobiety. Delikatna i subtelna, podkreślająca charakter oraz osobowość, to doskonałe dopełnienie codziennej stylizacji – oczywiście o ile przy tym nie przesadzamy.
Pamiętaj, że zegarek, stylowy łańcuszek czy też choćby kolczyki powinny być dodatkiem do ubrania, nie zaś na odwrót.

Biżuteria na Sylwestra i karnawał z kolekcji Stardust marki diva

Autor: diva
Źródło: diva
stopy

Autor: www.niedajmysie.pl
Źródło: www.niedajmysie.pl
Srebrna, a zwłaszcza złota biżuteria, przykładowo złote kolczyki wyeksponowana w za dużej ilości, może wyglądać trochę niechlujnie oraz zamiast olśniewać, to będzie przytłaczać.

W prezentowanym tu wpisie są zajmujące treści, jednak upewnij się także, co kryje się w tekście (https://www.virtuvia.pl/). Bez wahania zwyczajnie go kliknij!

Miej na uwadze także, że wyraziste kolczyki złote i duża bransoleta, które ślicznie prezentują się oddzielnie, niekoniecznie dobrze będą do siebie pasować. Jeżeli zachowasz umiar, biżuteria doda Ci wytworności i szyku – także na co dzień. Jeśli z kolei założysz zbyt dużo dodatków, to możesz niechcący przekroczyć granicę dobrego smaku oraz gustu.

kolczyki złote

Autor: fsf.images
Źródło: http://www.flickr.com
Ze złotą biżuterią sprawa jest najbardziej skomplikowana, ponieważ można niezwykle łatwo przesadzić, z tego też powodu bądź uważna. Wraz z gładkimi materiałami, które nie będą rywalizowały ze szlachetnym kruszcem. Małe kolczyki złote z dekoracyjnym kamieniem znakomicie będą się prezentować w towarzystwie prostej czarnej albo też granatowej marynarki. Każualowy sweter z dekoltem z pewnością polubi się z kolei z minimalistycznym łańcuszkiem oraz z łagodnym pierścionkiem. Złota reguła dla pań, które posiadają skłonność do zakładania za wielu złotych dekoracji: przed wyjściem spójrz w lustro oraz zdejmij jedną rzecz. To wystarczy. Jeżeli chciałabyś prezentować się kompetentnie w pracy, powinnaś zapomnieć o długich, kolorowych kolczykach oraz o szerokich bransoletach.

W biurze najkorzystniej sprawdzą się subtelne kolczyki, zegarki oraz naszyjniki. Stanowczo króluje klasyczne białe złoto oraz srebro, które idealnie uzupełniają tak ubiór elegancki, jak i taki trochę w mniejszym stopniu formalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*