Jak wybierać damską biżuterię?

Nie ulega wątpliwości, że biżuteria dla pań winna zwyczajnie odpowiadać priorytetom konkretnej niewiasty, a zatem jej urodzie, charakterowi czy też temperamentowi.
Jeżeli dżentelmen jest umiał doskonale sprecyzować owe trzy części składowe, nie powinien mieć zanadto wielu problemów z doborem stosownej biżuterii dla własnej kobiety.

bransoletka nieskończoność
Modelka spoglądająca w górę

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Nie zawsze modne akcesoria biżuteryjne będą odpowiednie dla danej pani. Jeżeli kocha ona delikatne pierścionki bądź subtelne kolie i w takowej biżuterii czuje się zdecydowanie dobrze, nie przypadną jej wówczas do smaku duże klipsy, wisiory czy też ogromna bransoletka nieskończoność. Można zatem śmiało stwierdzić, że śpieszenie za modą w dziedzinie biżuterii nie jest idealnym posunięciem. Biżuteria z założenia ma ozdabiać kobietę jak też być całościowym fragmentem jej wyjątkowego stylu bycia a także odziewania się. Precjozów nie trzeba wkładać przypadkiem, tylko trzeba przemyśleć Wybór kolczyków, pierścieni, albo wisiorków, ażeby łącznie z makijażem, fryzurą oraz okryciem tworzyły efektowną całość. Za każdym razem przed kupnem biżuterii powinno się zestawić ją z proporcjami ciała niewiasty i wypróbować, czy nie jest ona ani zbytnio duża, ani z drugiej strony nadto drobna.
marka
Istotne jest zachowanie jednorodnego stylu. Gdy niewiasta samodzielnie nabywa dla siebie biżuterię, raczej nie powinna mieć kłopotu z dopasowaniem jej do swego gustu. Musi się wtenczas pokierować intuicją, a wszystko na pewno pójdzie w taki sposób, jak sobie to zaplanowała.

Niestety, o wiele trudniej precjoza wybiera się facetom. Dobrze podpatrzeć styl kobiety a także sprawdzić, jakiego rodzaju biżuterię wkłada. Warto kupić wisiorek, albo kolczyki w analogicznym guście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*