Jakie spodnie byłyby dobre dla różnych typów kobiecej sylwetki?

Funkcjonuje przekonanie, według którego kobieca sylwetka może posiadać pięć głównych rodzajów. To do niego powinny być wybierane spodnie, żeby nosząca je osoba wyglądała idealnie.

Kolorowe buty do ślubu

Autor: E. i M. Barteczko
Źródło: abcslubu.pl
Prawidłowo dobrane jeansy mogłyby ukryć defekty oraz podkreślać zalety.
Dla przykładu funkcjonuje typ o nazwie „gruszka”. W przypadku takiej figury niezłym wyjściem byłyby jeansy z trochę wyższym stanem i z szerszymi nogawkami. Dodatkowo jeżeli jeansy byłyby w jakimś ciemniejszym odcieniu, wizualnie przedłużą nogi właścicielki. Poza tym nogawki muszą sięgać do kostki, przy czym jeśli w czasie ich kupowania kobieta będzie bez obuwia, nogawki powinny sięgać aż do podłogi. W sytuacji kiedy posiadasz figurę znaną jako „klepsydra”, możesz mieć pewien problem w wyszukaniem spodni, które byłyby dobrze dopasowane zarówno w pasie, jak i w biodrach. Jeśli masz tego typu figurę i chciałabyś kupić doskonałe jeansy damskie Lee to spółka, która posiada je w swojej ofercie. Ciekawym wyjściem są np. jeansy, które posiadają nieco obniżoną talię. To spowoduje, że konieczne okaże się dopasowanie już tylko w biodrach. Dobrze mogłoby być, gdyby jeansy sięgały zaraz poniżej pępka.
Stringi, bielizna damska Axami

Autor: Axami
Źródło: Axami
Kobiety, które mają sylwetkę w kształcie jabłka powinny zakładać jeansy ze dość szeroką i trochę wyższą talią, gdyż wymodeluje to tę część jej ciała. Dosyć szerokie nogawki i dobrze umieszczone tylne kieszenie to najlepsze rozwiązanie dla kobiet posiadających duży biust.

W takim przypadku dobrze sprawdzą się bardziej jasne kolory albo przetarcia. Jeśli natomiast kobieta (bylola) ma dosyć wąskie biodra, warto zastanowić się, czy wybranie spodni o bardziej chłopięcym kroju nie byłoby najlepszym pomysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*