Jaką biżuterię wkładać na co dzień?

Biżuteria musi przydawać wdzięku a także akcentować walory. Subtelna, zaznaczająca osobowość, to perfekcyjne dopełnienie codziennych stylizacji – naturalnie jeśli nie przeholujesz.

kosmetyk

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Srebrna, a tym bardziej złota biżuteria jak zmierzyć pierścionek w nadto ogromnej ilości, przedstawia się tandetnie a miast urzekać, przytłacza. Miej na względzie także, iż duże kolczyki oraz rzucająca się w oczy bransoleta, które cudownie wygadają oddzielnie, niekoniecznie będą pasowały. Ze złotymi dodatkami kwestia jest najbardziej trudna – tu łatwo przebrać miarę, toteż bądź czujna. Zestaw ją z gładkimi materiałami, jakie nie będą współzawodniczyć ze złotem. Nieduże złote kolczyki z dekoracyjnym kamykiem świetnie wyglądają w towarzystwie czarnej marynarki. Kiedy chcesz prezentować się profesjonalnie w pracy, winnaś zapomnieć o kolorowych klipsach oraz szerokich bransoletach. W biurze dobrze się sprawdzą subtelne kolczyki, kolie a także bransoletki z cyrkoniami. Obecnie rządzi klasyczne złoto jak też srebro, jakie świetnie uzupełniają ubiór elegancki, jak też ten mniej oficjalny. Po godzinach możesz pozwolić sobie na trochę więcej luzu oraz fantazji. Obok klasycznych ozdób do wyboru mamy również mniej urzędową, barwną biżuterię, która świetnie się sprawdza po godzinach pracy bądź na wakacjach.

Urlop, weekend za miastem, okolica nadmorska jak też wszelkie pozostałe miejsca, w których wkłada się luźne, eteryczne jak też lekkie kostiumy – to stosowne pole dla biżuterii bardziej wyrazistej jak też wyszukanej. Tutaj można puścić wodzę fantazji a także przyzwolić sobie na duży luz w wyborze wzorów a także barw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*