W naszym kraju nierzadko pada deszcz oraz śnieg, z tej przyczyny w domu nie możemy przechadzać się w butach, w których chodzimy po ulicy

Często możemy zauważyć w przeróżnych filmach oraz telenowelach (nawet naszej polskiej produkcji), że nieważne jaka jest pogoda wszyscy bohaterowie chodzą w mieszkaniu w szpilkach, w których weszli z zewnątrz.

Doskonale rozumiemy jednak, że w normalnym życiu wydaje się to być niewykonalne, ponieważ mielibyśmy na podłogach straszne błoto. Z tej przyczyny warto nabyć oraz nosić obuwie domowe.
buty

Źródło: pixabay.com
Obuwie domowe – obuwie domowe od ręki ma jeszcze dodatkowy plus. Za jego pomocą stopy odpoczywają od nierzadko ciężkich zimowych butów albo damskich butów na obcasach. Nasze nogi będą będą szczęśliwe, jeśli w mieszkaniu założymy ciapy damskie, a nie eleganckie buciki. Zrelaksują się nasze ścięgna oraz mięśnie łydek. Jednym z właściwych zakupów mogą być kapcie Scholl. Są one uszyte według nowoczesnej metody i dzięki temu posiadają zelówkę, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Dlatego waga ciała równomiernie rozkłada się na powierzchni całej stopy razem z piętą i odpoczywają wszystkie mięśnie napinane w czasie chodzenia na szpilkach. Tworzywo, z którego są produkowane kapcie Scholl, powoduje, że stopa nie poci się i dlatego mamy zapewniony całkowity komfort w czasie chodzenia.

Ciapy damskie nie można chyba zaliczyć do najmodniejszego obuwia Ikapcie, ale pamiętajmy, że kiedy przebywamy w mieszkaniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek i nie musimy koniecznie próbować wyglądać perfekcyjnie. To właśnie w mieszkaniu mamy możliwość zmyć makijaż – dorota małecka makijaż z dojazdem i zrzucić szpilki – przychodzi wtedy czas na to, żeby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*