Męska moda na co dzień – w jaki sposób dobrać koszulę?

Wybór należytej koszuli jest ważną sprawą. Koszula jest częścią całego męskiego stroju. Bez względu na to czy kupujesz koszulę dla siebie czy chcesz komuś sprawić prezent przeczytaj poniższe rady.
W trakcie zakupu koszuli trzeba brać pod uwagę mnóstwo istotnych rzeczy.

Charakter, kolor, jakość jak też rozmiar to najważniejsze detale, jakie mają faktycznie ogromne znaczenie. Po pierwsze zwróć uwagę na kołnierz. Koszule męskie posiadają różne rodzaje kołnierzy. W największym stopniu modne to: kołnierzyk długi z wąsko rozmieszczonymi końcami, kołnierz z guzikami na końcach oraz kołnierz z krótkimi szeroko rozstawionymi końcami. Kołnierz długi z wąsko rozmieszczonymi końcami – końce skierowane są pionowo ku ziemi i kończą się w jednym punkcie. Do koszuli tego z typu kołnierzem konweniuje malutki krawat. Kołnierz z guzikami na końcach – koszule takowe posiadają tradycyjny kołnierzyk, na jakiego końcach znajdują się niewielkie guziczki, łączące go z koszulą. Ubierając tego typu koszule będziesz miał z pewnością w wyższym stopniu swobodny wygląd. Kołnierzyk z krótkimi szeroko rozmieszczonymi końcami – pomiędzy szyją a krańcami tego kołnierza zawarty jest kąt czterdzieści pięć stopni. Koszule z tego wariantu kołnierzykami mają duży obręb na krawat – warto zajrzeć na jego-styl.pl.
moda męska

Autor: YuJeen
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym istotnym elementem decydującym o stylu koszuli będą mankiety. Mankieciki z guziczkami są w większości wypadków mniej szykowne niż mankieciki francuskie, które o wiele bardziej przydają się na duże okazje. Francuskie mankieciki wymagają zwykle zapięcia specjalną spinką do mankiecików, to ogromnie klasyczny jak też elegancki dodatek – tak wygląda elegancki Pan.

Jest bardzo wiele rodzajów męskich koszuli począwszy od ogromnie formalnych do swobodnych. Moda (polecamy firma Dortex Import-Export Bydgoszcz) męska w owym obszarze oferuje ogromnie wiele. Elementy takie jak tkanina, fason jak też kolor określają to, jak luksusowa jest dana koszula.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*