Koszule jako jeden z najważniejszych części męskiej konfekcji

Koszule to jeden z najważniejszych części męskiej konfekcji, wizytówką każdego mężczyzny, a pana czynnego zawodowo szczególnie.
Modne koszule męskie powinny być dokładnie dobrane i odpowiadać stylem swemu użyciu.

Biznesmen

Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Dla większej części mężczyzn koszule różnią się między sobą jedynie barwą, jednakże jak się okazuje jest seria bardzo istotnych fragmentów koszuli, na które powinno się zwrócić uwagę. To materiał świadczy o walorach koszuli. Koszula noszona jest bezpośrednio na ciele, dlatego winna być uszyta z właściwej tkaniny – odwiedź sklep Krzysztof. Idealnym surowcem dla koszul jest bawełna, również bawełna z dodatkiem surowców sztucznych. Typów męskiej postury jest dużo, a każdy stylowy facet chce posiadać koszulę perfekcyjnie przystosowaną do siebie.
Koszule męskie eleganckie charakteryzują się sztywnym kołnierzykiem, pojedynczym, albo podwójnym mankietem na spinkę. Koszule casualowe odróżnia miękki kołnierzyk i mankiet na guziki. Musimy koniecznie pamiętać, że krawat do przyjęcia jest jedynie do koszul wizytowych, a kojarzenie miękkich kołnierzyków z krawatem, to prekursorska eskapada poza wzorzec stylu. Warto również pamiętać, że koszul z łamanym kołnierzykiem, również prostymi zakładkami nie należy pod żadnym pozorem nakładać do garniturów. Dobieramy je tylko z frakiem, ewentualnie smokingiem.
Wielkość koszuli określa wzrost.

Posiada ona dwa rozmiary, rozmiar kołnierzyka i samej koszuli.

Zobacz dodatkowo te niebanalne wskazówki z serwisu (http://www.mig-rolety.pl/produkty/plisy-dachowe.html), które odnajdziesz pod tym odsyłaczem – one też opisują niniejsze zagadnienie.

Koszula odpowiednia do konkretnego wzrostu zatrzymuje należyte proporcje na całej swojej długości. Kołnierzyk nie ma prawa być za mały, nie może także za bardzo odstawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*