Jaki strój zdecydować się na wieczorną zabawę? Wielki wybór w sklepie to duży kłopot dla portfela.

Sobotni wieczór musi być czymś specjalnym. Ale jak tego dokonać? Rzecz jasna trzeba zaprosić kochaną osobę do restauracji, albo również można wybrać się zabawić. Ciekawym pomysłem jest klub, ale niezależnie od tego, co wymyślimy, trzeba się odpowiednio ubrać. Jest całe mnóstwo sklepów oferujących nam swój stan magazynowy. Jednak na teraz bez doradztwa stylistki trudno to wszystko połączyć.

moda

Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Pechowo, oferowane stylizacje zwykle są kiepskie. Przede wszystkim buty – najpopularniejsze na sobotni wieczór – trampki albo codzienne półbuty. W pierwszych i w drugich dobrze się bawi. Najlepsze odnajdziemy w sieciówkach takich jak Zara lub Vistula. Nastepnie skarpety. Tu na szalony wieczór dobrze zdecydować się jakieś fikuśne z interesującym wzorem. Wszystko jednak w zależności od wybranego stroju, ale Wólczanka może zaoferować nam wiele dobrego – spodnie jeansowe damskie wrangler wytrzymują przez kilka lat. Jeśli chodzi o spodnie, to dla pań spodnie jeansowe damskie wrangler albo lee będą zbawieniem. Panowie mają możliwość zainteresować się również jeansami, ale także chinosami. Podobnie ważna jest góra, jednak to czy wybierzemy t-shirt (i tutaj również jak gdy wspominałem spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są dobrymi sklepami) czy koszulę (rekomendujemy Lamberta) zależy od miejsca w które się wybieramy. Niestety w dużej liczbie miejsc w większych miastach przeprowadzana jest selekcja przy wejściu. I tak chociażby do większości klubów nie wpuszczane są osoby niebywale akcentujące daną markę – między innymi ze znaczkiem Nike przez szeroką klatkę piersiową. Do koszuli należy wybrać bawełniany krawat lub marynarkę. Poza tym dobrym wyborem jest jeszcze jakiś ciekawy dodatek, jaki będzie zwracał ciekawość płci pięknej. Może to być nietani zegarek smartwache albo srebrne spinki. W zimie trzeba zaopatrzyć w ciepły szalik albo komin a także rękawiczki.

buty

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób wybiera także dodatkowe nakrycie głowy, ale w klubie jest ono kiepskie w związku z zabezpieczeniami i możliwością usunięcia przez ochronę. Pamiętajmy, że głównego wrażenia nie da się powtórzyć po raz drugi. Wiele person wierzy w zakochanie od pierwszego wejrzenia, więc dlaczego nie spróbować? To często interesująca odskocznia od codzienności – Denim Base.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*