Kolekcja w pełni przydatnej garderoby jest bez wątpienia możliwe, potrzebna jest wyłącznie większa samodyscyplina

Dobieranie ubrań adekwatnie do pogody i do okoliczności to wbrew pozorom wcale nie takie łatwe zadanie. Aby się o tym przekonać, wystarczy popatrzeć wokół siebie na ulicy. Ujrzymy wielu ludzi, którzy popełnili rozmaite modowe faux pas – albo ktoś ubrał się za grubo, albo za cienko, albo nieodpowiednio do okazji. Co jest kluczem do atrakcyjnego wyglądu? Oczywiście powinniśmy posiadać w szafie odpowiedni zestaw ubrań. A jego skompletowanie wcale nie jest takie proste.

buty do biegnia asics

Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy przed ważnym wyjściem (chociaż nawet niekoniecznie przed ważnym) stałaś przed szafą, rozważając, w co się ubrać i nie miałaś niestety żadnego pomysłu? Zapewne wiele i pełne ubrań półki nic niestety nie pomogły, bo dana rzecz całkiem się nie nadawała, inna była zbyt cienka lub zbyt gruba, jeszcze inna okazuje się zbyt jaskrawa. Więc szłaś zrezygnowana na zakupy, by kupić kolejne buty damskie s.oliver, które w rzeczywistości niewiele razy potem zakładałaś. Skądś to już znasz, prawda? Może więc pora, aby to zmienić i zacząć robić zakupy oraz ubierać się bardziej rozsądnie? Przede wszystkim warto dobierać ubrania w odpowiedni sposób. Warto mieć w szafie jak najwięcej klasycznych spodni, spódnic czy marynarek, które pasują w sumie do wszystkiego. Tym sposobem unikniemy poświęcania każdego ranka pół godziny na dopasowanie ładnie się ze sobą komponujących sztuk garderoby. Unikajmy zatem elementów takich jak na przykład jasnozielone zamszowe kozaki za kolano. Może i są ładne, ale raczej nie będą pasować do zbyt wielu sztuk spodni czy kurtek. Zamiast tego zdecydujmy się lepiej na standardowe czarne buty, które będą pasować praktycznie do wszystkiego przykłady: obuwie damskie s.oliver.

spodenki tommy hilfiger

Autor: Des Byrne
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, raz na jakiś czas dobrze jest zaszaleć i kupić sobie coś osobliwego, ale lepiej niech to nie będzie zbyt często, tylko sporadycznie. W ten sposób zaoszczędzimy naprawdę sporo czasu i pieniędzy. Oprócz tego, zawsze warto mieć w szafie także ubrania tego rodzaju jak na przykład buty damskie do biegania asics czy też krótkie spodenki męskie tommy hilfiger. W końcu taka wygodna odzież (polski producent odzieży) przyda nam się w wielu przypadkach, a poza tym może służyć przez wiele lat. Skomponowanie zawartości szafy w racjonalny sposób jest zatem możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny i wybieranie tylko najlepszych ofert: kliknij tutaj i koniecznie sprawdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*