Jakimi metodami optycznie rozciągnąć swoje nogi?

Długie nogi to życzenie każdej kobiety. Ale natura nie zawsze jest hojna, dlatego o długość warto od czasu do czasu postarać się na własną rękę. Rzecz jasna nie istnieje sposób na fizyczne wydłużenie nóg, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nogi zaczęły sprawiać wrażenie że są dłuższe. W jaki sposób jesteś w stanie optycznie rozciągnąć nogi?

nogi

Autor: Sasitos
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, powinnaś założyć właściwe spodnie. Świetnie pod tym względem sprawdzają się modele skrojone w kant. Za pozytywny skutek odpowiada podłużny pasek, który biegnie od dołu do góry nogawki (modowe triki). Wszystkie inne spodnie z długimi pasami w pionie lub też podłużnymi dekoracjami powinny dać zbliżony skutek wizualny. Ponadto noś w pierwszej kolejności spodnie z wysokim stanem, a unikaj biodrówek. Te ostatnie mogą wyglądać niezwykle interesująco, lecz najlepiej pasują do dziewczyn, które naturalnie mają nogi do nieba. Gdy natomiast chcesz je wydłużyć, lepiej sprawdzają się spodnie z podniesionym stanem, bo zmniejszają tułów a wydłużają nogi.

Duże znaczenie ma również wybór kolorów. Doskonałym wariantem jest ubranie (sprawdź ofertę firma Dortex Import-Export) obuwia i pończoch w podobnym kolorze. Do tego załóż spódnicę do kolan, która odsłoni nogi. Nie zakładaj z kolei tak zwanych spódnic midi. Jeśli będą zakrywać niemal całe nogi, z pewnością nie osiągniesz upragnionego skutku estetycznego. W domu lepiej pozostawić tez niektóre górne części kreacji. Na pewno nie powinnaś zakładać luźnych koszul oraz bluzek.

Metoda na pajączka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Zwłaszcza takich, które sięgają wyraźnie za granicę wyznaczoną przez biodra. One także wydłużą tułów, a to działa na Twoją niekorzyść. Ponadto pamiętaj tez, ze gdy chcesz naprawdę mocno rozciągnąć optycznie nogi, niezastąpione będą szpilki. W końcu nie bez przyczyny ubiera je tak wiele dziewczyn. Buty na szpilkach niezwykle wyraźnie optycznie wydłużają nogi. Pamiętaj jednak, by nie zakładać ich na każde wyjście bo to po prostu szkodzi zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*