Co każda dziewczyna powinna mieć w szafie na lato?

Lato zbliża się ogromnymi krokami, dlatego zdecydowanie nadszedł odpowiedni czas na odświeżenie swojej szafy. Takie przeglądy szafy dobrze jest dokonywać co najmniej dwa razy w roku – zimą oraz latem. Wtedy nadchodzi odpowiedni czas na zapakowanie niepotrzebnych ubrań na dno szafy oraz wyciągnięcie tych, które nadają się na zbliżający się czas. Wtedy warto wykonać przegląd garderoby i sprawdzić, które ciuchy wymagają odświeżenia. Większość ciuchów bez wątpienia będzie potrzebowało również wyprania i wysuszenia. Jeżeli jednak tylko zastosujesz się do tych kilku zwykłych wskazówek, niewątpliwie stan Twojej garderoby będzie o wiele fajniejszy niż dotychczas. Oczywiście zawsze na początku każdego sezonu większość dziewczyn wybiera się także na zakupy.

pareo

Autor: Procsilas Moscas
Źródło: http://www.flickr.com
To przywilej na pewno każdej kobiety – nie od dzisiaj przecież wiadomo, że zakupy zazwyczaj polepszają humor. Jeżeli dodatkowo nabędzie się jakieś ubrania na zbliżający się sezon, można powiedzieć, że jest to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Co zatem powinno znaleźć się w garderobie każdej kobiety świetnie przygotowanej na lato? Kiedy wybierasz się nad jezioro, koniecznym elementem wyposażenia Twojej walizki zdecydowanie powinien być nowy strój kąpielowy (top 10 najchętniej wybieranych produktów). Fajnie dobrać do niego kolorowe pareo – fantastycznie sprawdzi się jako ochrona na ramiona przed zimne, a na dodatek świetnie potrafi ukryć pewne niedoskonałości figury.

Ładne pareo to właściwie pozycja obowiązkowa na letniej liście zakupów. Dobrze nabyć również jakąś fajną letnią sukienkę – jak co roku w modzie zdecydowanie będą mocne kolory oraz etniczne wzory. Pod taką sukienkę zawsze warto założyć stringi damskie (trochę więcej tutaj: co wybrać?), które doskonale podkreślą figurę, nad którą pracowałaś przez zimowe miesiące. Niezależnie od tego, co nabędziesz, pamiętaj o jednym – najczęściej wybieraj te ciuszki, w których będziesz się dobrze czuła. Ślepe podążanie za modą jeszcze nikomu nie wyszło na dobre, a wakacje (zobacz: grecja wakacje) to czas, kiedy między innymi to Ty powinnaś czuć się świetnie. Zadbaj o komfort i spraw sobie jakiś nowy element stroju, a na pewno nie będziesz tego żałować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*