Jakie są najbardziej popularne rodzaje staników ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór właściwego biustonosza to wcale nie jest takie łatwe zadanie. bielizna musi być bowiem właściwie dopasowana pod względem wielkości miseczek oraz obwodu talii. Sprawy nie upraszcza to, że produkuje się wiele różnych rodzajów staników.

Które należy znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon
Jednym z cenionych rodzajów biustonoszy, jest biustonosz balkonetka. Jest ten biustonosz średniozabudowany, a jego górna krawędź w przybliżeniu przypomina poziomą linię. Balkonetka to takie dobre pośrednie rozwiązanie, nadaje się pod codzienne kreacje do pracy, jak także takie wieczorowe z nie aż tak głębokim wcięciem (wygodny biustonosz balkonetka).

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link pranie garniturów warszawa, a dowiesz się więcej informacji, które Cię niezwykle zafascynują.

Ten rodzaj biustonosza nie zasłania całkiem piersi, jednakże również nie odsłania ich aż tak bardzo. Dużo więcej odsłania biustonosz zwany half- cup. Jest on nisko zabudowany oraz przysłania górną partię piersi. Taki stanik ładnie podnosi piersi i je modeluje. Miski tego biustonosza są szyte z kilku, złączonych ze sobą części, co pozwala na lepsze oraz bardziej naturalne kształtowanie.

biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Popularny pod kreacje wieczorowe jest biustonosz zwany plunge, który będzie właściwy do głębokich dekoltów ułożonych w szpic. Pięknie zbiera taki biustonosz piersi ku środkowi, tworząc jeszcze ładniejszy oraz ponętniejszy dekolt. Dla przedstawicielek płci pięknej o mniejszych piersiach, które chcą ładnie wyglądać wieczorowej sukni biustonosz push-up w wersji plunge będzie najlepszym wyborem. Doda on wielkości oraz ładnie podniesie biust, wizualnie go powiększając.
Bardzo wygodny i polecany szczególnie dla osób o obfitym biuście będzie biustonosz pełny.

Jest on w zupełności obudowany. Są perfekcyjne na co dzień, jednakże nie nadają się do głębszych dekoltów. To nie wszystkie dostępne rodzaje, jednakże będą one z pewnością jednymi z bardziej znanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*