E- dymek

Papierosy drenują kieszenie, etykietki ostrzegawcze na opakowaniach coraz dosadniejsze.

Kurczy się powierzchnia, w której nałogowcy mogą delektować się fajeczką. Nowe badania potwierdzają straszne konsekwencje substancji smolistych na życie człowieka. Normalne papierosy mocno usidlają. Na dodatek u nałogowca pojawia się potrzeba trzymania czegoś w dłoni w trakcie rozmowy, imprezy. Wiele palaczy twierdzi, że palenie ich rozluźnia – mimo że badania kliniczne wskazują na coś kompletnie innego. To idealny termin, by wybrać papierosy elektroniczne.

palenie

Autor: Crysco Photography
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce nie są jeszcze szczególnie popularne. Osoby ze sztucznym papierosem w ręku, wypuszczające z ust miły dla powonienia obłok zauważalne są w nielicznych miejscach. Wielu naukowców ocenia jednak, że w okolicznościach coraz bardziej niesprzyjającego klimatu dla palaczy elektroniczny papieros wkupi się w końcu w łaski ludzi. Pójdź śladem dobrej, bezpiecznej mody!

Elektroniczne papierosy są dopuszczane do użytku w restauracjach. Jest tak dlatego, że nie emitują szkodliwych związków smolistych, a jedynie nieszkodliwą mgiełkę. Wielu koneserów stosuje specjalne wonne wkłady, dające przyjemne zapachy.

Jeśli ten tekst pochłonął Cię zupełnie, to zobacz też odmienny pełen tekst, który niewątpliwie posiada podobnie ciekawe informacje.

W papierosach XXI wieku da się określić stopień stężenia nikotyny. To skutkuje tym, że elektroniczny papieros pomaga mocno przy rezygnowaniu z nałogu lepiej nawet, niż gumy.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

Normalne, rakotwórcze papierosy można nabyć generalnie gdziekolwiek. Elektroniczne papierosy są rzadziej spotykane. Stąd proponuję wejście do WWW i wyszukanie porządnego sklepu. Należy wklepać w Google sformułowanie „e-papieros sklep”, by dostać satysfakcjonującą liczbę pozycji. Zaznaczam, że oprócz samego urządzenia niezbędny będzie zakup dodatków. Ogólny asumpt podarowania sobie awangardowego papierosa i palenia go bankowo nie będzie znaczniejszy, niż suma, jaką trzeba wydać na zgubne palenie normalnych papierosów. Elektroniczne papierosy spowodują, że poczujesz się wolny – z początku od ostrego prawa, a suma summarum nawet od uzależnienia. Nie czekaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*