Red, black, blue?

W tym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym melanzsklep.pl jest bez wątpienia zachwycająca. Odszukamy sukienki w kolorze czerwieni, zieleni, niebieskim. Dla miłośniczek koloru turkusowego i miętowego – tak wyjątkowo modnego w tym tegorocznym sezonie – firma ma do zaproponowania także parę modeli.

Tunika

Źródło: www.melanzsklep.pl
Większa część sukienek to sukienki zwykle krótkie, dochodzące do połowy uda albo kończące się przed kolanami. Dla nieco młodszych klientek, i równocześnie amatorek printów, przygotowano całą serię obejmującą sukienki, jedwabne tuniki a także spodnie jeansy sklep damskie. Natomiast panie w ciut większym rozmiarze, do pięćdziesiątego czwartego rozmiaru włącznie, mogą wybierać pośród sukienek jednolitych bądź wzorzystych – jak na przykład sukienka Daniela lub sukienka Penny, z rękawkiem lub bez rękawka. Najwięcej fasonów sukienek wyszukamy w różnorakie wzory, od kwiatów, poprzez paski i groszki, na asymetrycznych wzorach kończąc. Dominują fasony w większości przypadków dopasowane, z ekstrawaganckimi dekoltami. Wśród innych fasonów na wyróżnienie zasługuje sukienka Amelia, której dół jest zrobiony w kształcie litery A. Naturalnie sukienki są nieco dłuższe i sięgają w kolano bądź ciut za kolano.

W zasadzie na melanzsklep.pl kobiety w różnym wieku i rozmiarze wyszukają coś dla siebie. Bardzo dużo modeli sukienek jest dostępnych w wyraźnych barwach, tak typowych dla sezonu letniego. Jednym z częściej występujących kolorów jest kolor czerwony, w szczególności w kolekcji dla młodszych klientek, idących z duchem czasu. Wśród ofert modeli znajdziemy zarówno sukienki idealne wielkie wyjście, oraz – co interesujące – sukienki codzienne. Bo w końcu, kto stwierdził, że czerwony to tylko kolor imprezowy? Sukienka Magdalena jest tego najlepszym przykładem – czerwona, o trapezowym fasonie wybornie nadaje się, na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*