Jakie trendy będą obowiązywały wiosną i latem 2014 roku? Podpowiadamy!

Prym wiodą kwiaty – to jeden z obowiązujących trendów, który znalazł się na sukienkach, butach czy we włosach. Musi być kolorowo i kwieciście.

Kolorowa, bluzka w duecie z białymi spodniami zagwarantuje nam świeży look. A dlaczego z białymi? Dlatego, że to podstawowy, obok pasteli obowiązujący trend. Mile widziane wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po bardziej wyszukane. Kolor biały jest zawsze odpowiedni i bardzo praktyczny w czasie wysokich temperatur. Od zawsze słyszeliśmy określenie „mała czarna”, w tej chwili pojawiła się „mała biała”. Kolor ten zabierze nam lat, a doda uroku – zobacz więcej.

Projektanci czerpiąc inspiracje z afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat na ulice miast. Zwierzęce printy w miejskiej dżungli? Czemu nie! Spodobają nam się tutaj naturalne kolory, które idealnie uwydatnią delikatną opaleniznę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle romantyczne koronki są wieczne, lecz w tym sezonie wyjątkowo wróciły do łask. (mile widziane żywe kolory, np. fuksję).
Standardowo – dżins odnajduje się w każdym sezonie. Fashionistki mogą wybrać total look, ponieważ tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Wyobraźmy sobie: dżinsy levis, T-shirt lub jedwabna bluzka i nasza opalenizna. Prawda, że urzekające połączenie? W internecie znajdziemy wiele sklepów, które zaskoczą nas swą bogatą kolekcją najlepszych jakościowo ubrań.

Zachęcamy – naciśnij tutaj peloty ortopedyczne i przeloguj się na kolejną naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie świeżutkie oraz rzetelne artykuły.

Dodatkowo funkcjonują outlety, np. Pepe jeans outlet (sprawdź również Levis), w których za rozsądną cenę znajdziemy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze – !

Jeśli pytamy to co proponują nam „sieciówki”, znajdziemy w nich wszystko. I nie jest istotne czy lubimy rurki czy boyfriendy, bez problemu znajdziemy je w sprzedaży.

Pamiętajmy jednak, że jeżeli akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe mocne strony, a ukrywamy niedoskonałości- to czy posiadamy rzeczy sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma znaczenia. Na pewno nie usłyszymy, że jesteśmy niemodnie ubrani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*