Biała koszula jako najistotniejsza i oczywista pozycja w męskiej szafie

Tak jak w damskiej garderobie nie może zabraknąć paru obowiązkowych kreacji, tak samo męska garderoba nie może obejść się bez paru kluczowych rzeczy.

Najważniejsza i pewnie bardzo oczywista pozycja, czyli biała koszula. Nieśmiertelna, stale przydatna.
Fason koszuli to istotna sprawa. Za ciasna uwydatni brzuch, jaki wolimy jednak skrywać, z kolei za obszerna będzie wyglądać niechlujnie. Przeważnie wybieranym rozwiązaniem są teraz koszule taliowane, jednakże jest to oferta jedynie dla szczupłych panów. Ten bardzo stylowy krój niestety nie wybacza nadprogramowych kilogramów. Bez względu na rodzaj figury, szerokim łukiem mijajmy koszule swobodne.

Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są stroje, jakie po jednym sezonie wychodzą z mody. Z pewnością nie zaliczają się do nich jednakże odpowiednio skrojone, białe koszule męskie. Jeśli nie chcemy zalewać się potem przy najdrobniejszym stresie, kupmy koszulę z odpowiedniej jakości bawełny.

Równie ekscytujące artykuły znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem legginsy czarne damskie, który jest tutaj!

Materiał ten bardzo przyzwoicie układa się na ciele, a dodatkowo stosunkowo łatwo go rozprasować. Na szczególną okazję możemy z kolei włożyć olśniewającą, jednak całkiem drogą koszulę z jedwabiu.

W koszuli znaczący jest kształt kołnierzyka. Najpopularniejszy jest wzór prosty. Taką koszulę włożymy na każdą okazję, do krawata, czy do dżinsów. Nieco bardziej wytworny jest z kolei wzór włoski. Rogi takiego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej oficjalny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie owego typu świetnie nadają się do pracy. Przy kupowaniu koszuli powinno się zwrócić uwagę na stosowną długość rękawa, wzór zaś jest zależny od rodzaju sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*