Najnowsza seria butów firmy Bartek już w salonach

Dzieciaki szybko rosną, w szczególności w okresie pierwszych dziesięciu lat. Wszyscy rodzice wiedzą, że wiąże się to z licznymi wydatkami.
Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa generacja butów dziecięcych firmy Bartek.

inwestycja

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
kolorowe bambusowe pieluszki

Autor: Corrie Barklimore
Źródło: http://www.flickr.com
Dziany dżentelmen

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ciekawi was co takiego nowatorskiego można znaleźć? Od razu informujemy, iż nie jest to seria niedrogich butów, gdyż cena najtańszych rozpoczyna się od dwustu pln. Zaś co w nich niesamowite? Otóż buty dziecięce Bartek serii T potrafią powiększać swą długość dzięki użyciu wyjątkowych wkładek oraz regulowanej manualnie podeszwie sprawdź buty dziecięce bartek. Droższa linia TT posiada podeszwę, która automatycznie dostosowuje swoją długość do stópki dziecka. Zastosowana technologia była nie tak dawno opatentowana przez firmę Bartek, lecz powiedziała ona, iż wzorowała się na technologiach wykorzystywanych w wojsku. Sama budowa podeszwy jest dosyć złożona, lecz nam wystarczy wiedza, że są całkowicie wodoodporne i perfekcyjnie izolują termicznie. Górna część butów wykonana jest z materiału rozciągającego się, który samoistnie dopasowuje się do kształtu stópki dziecka.

Absorbują Cię przedstawiane tu zagadnienia? Jeżeli tak, to kliknij ponadto ten odnośnik – są tu ważne informacje (https://www.sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA-1163.html), które też Cię zaciekawią.

Podeszwa zbudowana jest tak, że wydłuża się o dziesięć do piętnastu milimetrów, to jest nawet o dwa lub trzy rozmiary! Dla dziecka oznacza to znacząco większą wygodę w trakcie chodzenia, zaś dla rodziców mimo wszystko mniejsze wydatki.

Choć nie wszystkie dzieci rosną tak samo to jednak buty dziecięce Bartek najnowszych serii powinny posłużyć nawet dwa sezony, jeśli pociecha wcześniej ich nie zniszczy pełną ofertę znajdziesz tutaj.
Obuwie dziecięce wchodzi na wyższy poziom, wraz z pojawieniem się najnowszej serii obuwia marki Bartek. Kto by stwierdził, że można skonstruować „rozszerzalne” obuwie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*